Останні новини

Останні новини

ЗСУ знову завдали філігранних ударів по Антонівському мосту в Херсоні

ЗСУ знову завдали філігранних ударів по Антонівському мосту в Херсоні

В оперативному командуванні “Південь” підтвердили удари Збройних Сил України по Антонівському мосту в тимчасово окупованому Херсоні.

Про це повідомила речниця ОК “Південь” Наталія Гуменюк в ефірі національного телемарафону, передає Ліга.

За її словами, ЗСУ тримають під вогневим контролем усі стратегічно важливі логістичні та транспортні артерії супротивника на півдні, які мають критичне значення для постачання росіян.

Вона зазначила, що українська армія “руйнує не інфраструктуру, а плани ворога”, а робота артилерії ЗСУ є “настільки делікатною та ювелірною, що більше спрямована на деморалізацію окупантів”.

“Удари по Антонівському мосту були, але вони були філігранними”, – резюмувала Гуменюк.

Пізніше в мережі з’явився знімок, автентичність якого поки невідома. На ньому чітко видно зруйновану секцію мосту.

Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що після ударів ЗСУ по Антонівському мосту росіянам слід або покинути окупований Херсон, або вчитися перетинати Дніпро вплав.Радник глави Офісу президента Михайло Подоляк заявив, що після ударів ЗСУ по Антонівському мосту росіянам слід або покинути окупований Херсон, або вчитися перетинати Дніпро вплав.

Своєю чергою, російські пропагандисти опублікували відео з “гауляйтером” Кирилом Стремоусовим, який стоїть на тлі мосту з боку, де не видно ушкоджень, та заявляє, що рух на переправі перекритий. Деякі джерела пишуть про те, що значні пошкодження покриття не дають можливості для проїзду мостом, він перекритий, туди не пускають навіть легкові авто пропагандистів. Біля мосту утворився затор з автомобілів.

Поділитися...