Останні новини

Останні новини

ЗМІ: Через офіційний сайт ІПДМ невідомі намагаються відтворити “клубні” тренажерні центри

ЗМІ: Через офіційний сайт ІПДМ невідомі намагаються відтворити “клубні” тренажерні центри

За інформацією Seafarers journal 8-го вересня на сайті Інспекції з питань підготовки та дипломування моряків (ІПДМ) була доступна начебто онлайн система для реєстрації НТЦ, інформацією про яку в самій Інспекції не володіє.

Що це за система, з якою метою і ким вона була створена так оперативно, якими нормативними документами користувалися її творці і замовники, кореспондент SJ спробував дізнатися, за вказаною в системі номером технічної підтримки +38 044 334 62 82.

На іншій стороні дроти прозвучало наступне:

«Call-centr сервісу НТЦ. Вибачте, на даний момент всі оператори зайняті, залиште своє повідомлення після звукового сигналу … »

Після повідомлення журналісту, який представився співробітником одного з НТЦ, передзвонили і пояснили, що реєстрація в системі носить рекомендаційний характер, що все створено з метою спростити життя морякам, і прискорити співпрацю моряк / НТЦ / ІПДМ. Всього на даний момент, за словами оператора call-centra, в системі зареєструвалося 15 НТЦ. З питань нормативних документів, якими керувалися при створенні системи реєстрації НТЦ на сайті ІПДМ, там попросили писати офіційне звернення на ім’я керівництва.

Поділитися...