Останні новини

Останні новини

Жінки займають лише 5% керівних посад у судноплавній галузі — дослідження

Жінки займають лише 5% керівних посад у судноплавній галузі — дослідження

Згідно з даними Spinnaker Maritime HR Association, частка чоловіків і жінок, задіяних у роботі в судноплавній галузі, в 2020 році залишалася приблизно однаковою. Причому жінки займають 95% адміністративних посад, але лише 5% з них — на позиціях виконавчого керівництва, повідомляє Ukrainian Shipping Magazine.

В основному, лише у Великобританії і на Філіппінах статистично в галузі працює більше жінок, аніж чоловіків: відсоток становить 53% і 67% робочої сили відповідно. Це пов’язано з тим, що в цих країнах багато посад, пов’язаних із фінансами і діяльністю крюїнгу.

У Сінгапурі дуже багато жінок у галузі. Посади, які займають сінгапурські жінки, набагато більш різноманітні, але все ще велика частина працює лише з фінансами.

Також аналіз у ключових регіонах показав, що в Данії найнижчий гендерний розрив в оплаті праці — 30%.

Дані опитування показують, що жінки займають 95% адміністративних посад, але лише 5% працюють на позиціях виконавчого керівництва.

Сфери, в яких жінок менше, також забезпечують більш високу ринкову заробітну плату; наприклад, морські перевезення, фрахтування, а також суднове маклерство.

Поділитися...