Останні новини

Останні новини

Японія не закриватиме порти для ротації моряків

Японія не закриватиме порти для ротації моряків

Японія не планує вводити заборону на зміну екіпажів, незважаючи на оголошений надзвичайний стан у Токіо у зв’язку з ростом захворюваності на COVID-19 і закриття кордонів для нерезидентів.

Як заявив глава морського департаменту Міністерства державних земель, інфраструктури, транспорту та туризму Японії Синітіро Отсубо, понад 90% торгівлі Японії відбувається морським шляхом, і «це повинно тривати, тому не обійтися без безперешкодної зміни екіпажів». За його словами, Міністерство продовжить обговорювати це питання з іншими державними відомствами.

Крім того, уряд Японії також не заборонятиме короткочасні ділові поїздки відповідно до двосторонньої угоди з 11 сусідніми азіатськими країнами, в числі яких Сінгапур, Філіппіни, В’єтнам і Китай.

Зазначається, що надзвичайний стан у Токіо триватиме, щонайменше, до 7 лютого.

Однак, як раніше зазначила компанія-постачальник послуг у сфері морських перевезень і логістики GAC, незважаючи на зроблений для моряків виняток, скасування авіарейсів все одно може значно ускладнити зміну екіпажів в Японії. Крім того, моряки, які протягом попередніх 14 днів були у Великобританії або Південній Африці, також не будуть допущені в країну.

Раніше Філіппіни вирішили припинити зміну екіпажів для моряків, які прибувають з 21 країни світу. Заходи, спричинені побоюваннями перед новим штамом коронавірусу, триватимуть щонайменше до 15 січня.

Поділитися...
EN DE UK