Останні новини

Останні новини

Як країни світу долають негативні соціально-економічні наслідки COVID19

Як країни світу долають негативні соціально-економічні наслідки  COVID19

Український Союз Промисловців і Підприємців надав інформацію про заходи, що вживаються країнами світу для протидії COVID – 19 та для подолання негативних соціально-економічних наслідків.

Наданий документ має значний обсяг – 430 сторінок. Структурований за назвою країни та містить інформацію про

  • Заходи, які вживаються країною щодо протидії пандемії COVID19
  • Тривалість заходів та механізм введення їх в дію (уряд, парламент, президент тощо)
  • Ефективність виконання заходів (мала, середня, висока), динаміка захворюваності, інтенсивність примусу тощо
  • Заходи щодо компенсації громадянам і бізнесу втрат від карантинних та інших обмежувальних заходів
  • Економічні прогнози, програми, заходи відновлення зростання, можливі загрози для ринків, можливість перегляду торговельних режимів 
  • Вплив цих заходів на можливості доступу українських суб’єктів зовнішньоекономічної діяльності до ринку країни

Зокрема, в якості компенсації громадянам і бізнесу втрат від карантинних та інших обмежувальних заходів, Федеральний уряд Австрії ухвалив пакет заходів, спрямованих на допомогу громадянам на суму до 38 мільярдів євро для запобігання масовому безробіттю та банкрутству компаній. Передбачено, зокрема, такі заходи:

Дотації малим підприємствам.

Починаючи з 27 березня ц.р., підприємці, які через поширення коронавірусу і у зв’язку із цим запровадженими карантинними заходами зазнають збитки, можуть звернутися за фінансовою підтримкою до Фонду екстреної допомоги малому бізнесу, у якому на зазначені цілі акумульовано 2 мільярди євро. Заяви подаються через онлайн-форму на сайті Федеральної палати економіки Австрії. Допомога доступна з 27 березня до 31 грудня 2020 року. Кошти видаються у якості гранту, і їх не потрібно повертати. 

Сума одноразової “екстреної допомоги” на першому етапі складає до 1000 євро, у подальшому – до 2000 євро. Максимально можлива сума допомоги – 6000 євро протягом 3 місяців.

Поділитися...
EN DE UK