Останні новини

Останні новини

Верховна Рада розгляне законопроект, який дозволить морякам не здавати повторний іспит

Верховна Рада розгляне законопроект, який дозволить морякам не здавати повторний іспит

Верховна Рада розгляне законопроект про внесення змін до статті 51 Кодексу торговельного мореплавства України щодо вимог до кваліфікації членів екіпажу. Про це повідомив народний депутат Іван Шинкаренко.

«В Україні можуть скасувати обов’язкову періодичну переатестацію моряків. Це передбачає законопроект №3944. На розгляд цього законопроекту знадобився майже рік, щоб комітет з питань транспорту та інфраструктури визначився. І от сьогодні, нарешті, на засіданні комітету з питань транспорту та інфраструктури було розглянуто законопроект та прийнято рішення — винести на розгляд Верховної Ради законопроект №3944. Далі чекає перше та друге читання в сесійній залі та голосування в залі», — написав Шинкаренко у Facebook у середу, 16 червня.

Законопроект №3944 приводить українське законодавство у відповідність до Конвенції ПДНВ-78, визначає умови, в яких моряки мають право на отримання повторного підтвердження своєї компетентності для роботи на суднах без складання іспитів в державних кваліфікаційних комісіях.

Поділитися...