Останні новини

Останні новини

Верховна Рада підтримала запит про ратифікацію Конвенції MLC-2006

Верховна Рада підтримала запит про ратифікацію Конвенції MLC-2006

Моряки — ключові працівники і повинні бути під захистом держави, а зараз до них ставляться, як до джерела заробітку для корумпованих чиновників. З таким переконанням виступила народний депутат України Тетяна Плачкова, коментуючи свій запит до президента України з приводу необхідності ратифікації Зведеної конвенції МОП 2006 року «Про працю в морському судноплавстві» (MLC-2006), передає Seafarers Journal.

Верховна Рада підтримала запит 255 голосами.

Тепер з’явилася надія, що Україна, як територіально і ментально морська держава, як один із топових постачальників моряків і кваліфікованих кадрів на світовий торговельний флот, — нарешті стане на захист права своїх моряків, підписавши головний морський документ.

Цей документ став історією всередині нашої країни, оскільки лежав на столі на підписі щонайменше у двох президентів, але все ніяк до нього не доходили руки.

«Конвенція визначає мінімальні міжнародні стандарти, що дозволяють істотно змінити в кращий бік умови праці та побуту моряків. Зараз Конвенцію ратифікували 97 країн, але не Україна, і це час виправляти», — наголосила ініціатор запиту.

Поділитися...