Останні новини

Останні новини

Верф «Нібулона» почала будівництво буксира і баржі

Верф «Нібулона» почала будівництво буксира і баржі

Суднобудівний-судноремонтний завод (ССЗ) «Нібулон» (Миколаїв) почав будівництво четвертого буксиру модернізованого проекту 121м і п’ятого несамохідного судна проекту NBL-91. Про це повідомила прес-служба компанії «Нібулон».

Згідно з повідомленням, цех металообробки виконує роботи з порізки і гнуття металу, а збірно-секційний цех виготовляє секції корпусів суден.

Перші три буксири проекту 121м поповнили флот компанії у 2017 році. «Вони мають більшу маневреність і прохідність на водних ділянках з невеликими глибинами, оскільки під умови експлуатації оптимізована конструкція і зменшена осадка судна. Також ці буксири забезпечені зменшеною рухомою навігаційною рубкою, яка здатна підніматися (опускатися) всього за 180 секунд, що гарантує швидкий і безпечний прохід мостів без їх розведення », – зазначила прес-служба.

Перші чотири судна проекту NBL-91 підприємство побудувало в 2015-2016 роках. «Введення їх в експлуатацію стало важливим етапом реалізації інвестпрограми компанії« Нібулон »з будівництва нової логістичної системи в Україні та відродження судноплавства по річці Південний Буг. Судна призначені для транспортування генеральних і навалювальних вантажів, головна їх особливість – можливість експлуатації на мілководних річках », – сказано в повідомленні.

Крім закладки нових суден, верф виконує інші замовлення. Зокрема, найближчим часом пройдуть ходові випробування першого портового буксиру-штовхача кантовальщика проекту Т410, спуск на воду якого відбувся 30 квітня. Також триває будівництво другого буксиру цього проекту, третього і четвертого несамохідних суден-площадок проекту В1500.

ССЗ «Нібулон» (до 2012 року – суднобудівний завод «Лиман», до 2000 року – Чорноморський судномеханічний завод) спеціалізується на повнокомплектних будівництві суден і судно-ремонті. Є суднобудівною та судноремонтною базою компанії.

ТОВ «Сільськогосподарське підприємство« Нібулон »(засноване в 1991 році) – один з найбільших операторів зернового ринку України. Володіє елеваторними потужностями загальною місткістю понад 1,9 млн тонн і власним перевантажувальним терміналом у Миколаївському морському порту. Власний флот судноплавного підрозділу нараховує понад 70 суден. Компанія в 2019 році експортувала рекордний обсяг зернових і олійних – 5,3 млн тонн. При цьому обсяг вантажоперевезень внутрішніми водними шляхами в 2019 році збільшився в порівнянні з 2018 роком на 35% – до 3,8 млн тонн.

Джерело: Порты Украины

Поділитися...
EN DE UK