Останні новини

Останні новини

В Україні пройде онлайн-конференція, присвячена роботі транспортно-логістичної галузі в умовах пандемії

В Україні пройде онлайн-конференція, присвячена роботі транспортно-логістичної галузі в умовах пандемії

На заході обговорюватимуться питання транспортно-логістичної галузі та функціонування ключових товарних ринків України в умовах пандемії COVID-19.

1-3 червня в Україні пройде онлайн-конференція “ShippingUA 2020: вантажоперевезення України”, організована компанією ВІВА КОНСАЛТ, мета якої – обговорення всіма основними зацікавленими сторонами найбільш важливих питань транспортно-логістичної галузі та функціонування ключових товарних ринків України в умовах пандемії COVID-19 .

Сьогодні українські залізничні оператори, стивідори і товаровиробники працюють в умовах збоїв в ланцюжках поставок, обмежень на роботу в портах і інших складнощів, в цей же час, українські аграрії зіткнулися з ризиком втрати експортної виручки. При цьому, логісти відзначають, що світовим трендом стає зміщення вантажопотоків на залізничний транспорт.

На майбутній онлайн-конференції будуть підніматися питання роботи транспортників і аграріїв в нових, складних реаліях. Зокрема, буде обговорюватися функціонування портів при карантині, а також юридичні аспекти при форс-мажорі. Крім того, на заході були проведуть огляд фрахтового ринку в умовах глобальної пандемії на тлі спаду світової економіки.

Серед інших питань конференції – експортно-імпортні операції в регіоні, кон’юнктура зернового ринку, Агрологістика і тенденції ринку контейнерних перевезень. Також буде обговорюватися розвиток морських портів і терміналів Азово-Чорноморського басейну, і, крім того, на заході проведуть огляд основних товарних ринків.

Відзначається, що конференція пройде в 3 етапи по 2 години протягом 3 днів з 1 по 3 червня.

Для того, щоб отримати детальну інформацію про умови участі в конференції, направте лист на електронну пошту  компанії-організатора.

Джерело: ЦТС

Поділитися...
EN DE UK