Останні новини

Останні новини

В окупованому Маріуполі росіяни не змогли запустити морський порт, “начальника” заарештовано

В окупованому Маріуполі росіяни не змогли запустити морський порт, “начальника” заарештовано

ФСБ заарештувало так званого «керівника» Маріупольського порту

Росіянам не вдалось повноцінно запустити роботу морського порту в окупованому Маріуполі, тому ФСБ заарештувало так званого «керівника» Маріупольського порту від Павла Шацького. Про це повідомляє радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко.

«ФСБ заарештувало керівника Маріупольського порту від окупантів Павло Шацького. При тому, що він є громадянином Росії та був відкомандирований в Маріуполь з початком окупації», – повідомляє Андрющенко.

За інформацією радника мера, так званого «керівника» порту заарештували за розкрадання російського бюджету та провал з запуском роботи порту.

«Найцікавіше, що донос, на підставі якого його заарештовано, написано командою гауляйтера Іващенка. Павуки продовжують жерти один одного і це гарна новина», – додав Андрющенко.

Колишній генеральний директор АТ «Ростовський порт» Павло Швацький був призначений «керівником» Маріупольського порту одразу після окупації Маріуполя російськими військами у травні.

У серпні окупаційні «керівники» Донецької області вчергове відклали запуск Маріупольського порту через неможливість повноцінно забезпечити роботу підприємства.

Наприкінці червня призначена російськими загарбниками окупаційна «адміністрація» Маріуполя активізувала розчистку акваторії та основного суднового ходу в Маріупольському порту за допомогою плавучого крану, щоб запустити його для вивезення викрадених вантажів і завезення військової техніки.


Поділитися...