Останні новини

Останні новини

В Одеському порту помінявся керівник

В Одеському порту помінявся керівник

Міністерство інфраструктури призначило Максима Лапая начальником адміністрації Одеського морського порту замість Руслана Сахаутдінова, який очолював порт з січня 2019 року.

Як повідомила прес-служба ДП «Адміністрація морських портів України», нового керівника в понеділок, 28 грудня, представив колективу порту в.о. голови АМПУ Олександр Голодницький.

«Сподіваюсь, що з приходом нового керівника буде підхоплена естафета модернізації виробничої інфраструктури та впровадження інновацій, і колектив не знизить темп поступального руху вперед. Для цього є всі підстави. Максим Лапай є вихідцем Одеського порту, на вашому підприємстві він опанував професійну науку у головній диспетчерській — найбільш відповідальному підрозділі, який займається оперативною координацією виробничих процесів. Отримані тут управлінські навички він вдосконалював під час роботи в Департаменті організаційної роботи портів центрального апарату та на посаді заступника начальника адміністрації Чорноморського порту», — зазначив в.о. голови АМПУ.

Зі свого боку Лапай заявив, що для нього велика честь і водночас велика відповідальність очолити колектив провідного підприємства галузі, відомого своїми традиціями впровадження нових форм і технологій організації виробничих процесів.

Новий керівник окреслив пріоритети в роботі: завершення розпочатих інфраструктурних проектів та виконання інших планів, передбачених програмою розвитку підприємства, збереження курсу на максимальне сприяння розвитку діяльності всіх партнерів і клієнтів порту, забезпечення безпеки мореплавства і збереження навколишнього природного середовища.

Поділитися...