Останні новини

Останні новини

В Одеській і Миколаївській областях будуть нові керівники

В Одеській і Миколаївській областях будуть нові керівники

Кабінет міністрів на засіданні в середу, 11 листопада, погодив призначення нових голів Одеської і Миколаївської обласних державних адміністрацій (ОДА). Про це повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Василь Мокан, передають “Порти України”.

За його словами, Миколаївську ОДА очолить Віталій Кім, Одеську ОДА — Сергій Гриневецький.

Кабмін також погодив звільнення нинішнього голови Миколаївської ОДА Олександра Стадника «за згодою сторін».

Віталій Кім народився 13 березня 1981 року в Миколаєві. Закінчив гімназію №2 і Миколаївський університет кораблебудування імені Адмірала Макарова. З 1998 року займається підприємницькою діяльністю. Був керуючим партнером клубу Ushuaja, має відношення до будівельного бізнесу, зокрема до ЖК «Апельсин». В ході президентських і парламентських виборів працював в Миколаївському обласному виборчому штабі партії «Слуга народу», на місцевих виборах керував штабом партії, обраний депутатом Миколаївської міської ради.

Сергій Гриневецький за часів СРСР очолював Роздільнянський райком Комуністичної партії. У 1998-1999 рік був народним депутатом від фракції НДП. З 1998 по 2005 очолював Одеську ОДА, в 2005 також був головою Одеської обласної ради. У 2007 році знову став народним депутатом від «Блоку Литвина». На місцевих виборах 2020 року підтримував чинного мера Одеси Геннадія Труханова та пройшов від партії «Довіряй Справах» до Одеської обласної ради.

Кабінет міністрів на засіданні 4 листопада погодив звільнення голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Куцого. На наступний день він був звільнений указом Президента України. Тимчасово виконуючим обов’язки голови Одеської ОДА був призначений В’ячеслав Овечкін.

Поділитися...
EN DE UK