Останні новини

Останні новини

В Одесі відбудеться VI конференція «Зернові термінали: нові проекти, обладнання та технології»

В Одесі відбудеться VI конференція «Зернові термінали: нові проекти, обладнання та технології»

В Одесі 25 листопада 2021 року відбудеться VI Міжнародна конференція «Зернові термінали: нові проекти, обладнання та технології», організатором якої є видавництво «Порти України».

Які зміни на вітчизняному ринку морської перевалки зернових відбулися за останні кілька років, як розвивалися зернові термінали, наскільки посилилася конкуренція за вантажопотоки, які перспективи судноплавного напрямки – ці та інші важливі теми Оркомітет заходу запрошує обговорити в рамках конференції.

За традицією на конференції відбудеться нагородження портових зернових терміналів, що показали найвищі результати роботи в 2020-2021 маркетинговому році за обсягами перевалки і темпам зростання. Підведення підсумків проходить в рамках Національного морського рейтингу України в номінаціях «Зерновий термінал року» і «Темпи зростання».

Власники і топ-менеджери провідних терміналів і компаній поділяться на конференції своїм успішним практичним досвідом впровадження інновацій, поділяться своїми моделями розвитку бізнесу, обговорять останні тренди ринку.

Запрошуємо керівників профільного бізнесу та організацій взяти участь у конференції.

Реєстрація за посиланням!

Місце проведення: Premier Hotel Odesa, вул. Академічна, 32, Одеса 65009, Україна.

Для учасників конференції діє спеціальна програма проживання від Premier Hotel Odesa.

Поділитися...