Останні новини

Останні новини

В Ізмаілі планують побудувати 108-метрову баржу

В Ізмаілі планують побудувати 108-метрову баржу

Ізмаїльське підприємство СП “Дунайсудосервіс” розглядає питання будівництва 108-метрового несамохідного судна для перевезень зернових по Дніпру. Замовником може виступити компанія “Грейн-Трансшипмент”.

Про це в інтерв’ю ЦТС розсказав виконавчий директор СП “Дунайсудосервіс” Станіслав Чимбер.

Він поінформував, що наприкінці квітня розпочато роботу з будівництва третьої баржі містимістю 2,5 тисячі. т для “Грейн-Трансшипмент”. Також в цьому році буде побудовано четверте таке судно.

“У” Грейн-Трансшипмент “також є проект будівництва з нуля більш великої баржі, новою компанією, яку я просто знаю. Проте компанія наразі знаходиться на етапі переговорів з банком. Вона буде трохи менша, чим та, що для Світловодського річкового терминалу (довжиною 128 м – ЦТС),  проте значно більша за ту, що ми робимо для них зараз “, – відмітив Чимбер.

“Ми ще в минулому році вивчали її проект. Є вантажопідйомність складатиме 5 тис. тонн, довжина – 108 метрів. Осадка в неї буде меншою, ніж у баржі, як у баржі, яку ми будуємо для Світловодського річкового терміналу. Для тих, хто ходитиме вгору Дніпром, осадка – принципове питання “, – додав він.

Нагадаємо, що перші дві 79-метрові баржі  для вже згаданого в Ізмаїлі замовника були побудовані в 2019 році. До цього “Дунайсудосервіс” займався лише судномремонтом і не будував суден з нуля.

Джерело: ЦТС

Поділитися...
EN DE UK