Останні новини

Останні новини

В Егейському морі затонуло судно SEA BIRD з українською пшеницею на борту

В Егейському морі затонуло судно SEA BIRD з українською пшеницею на борту

Судно Sea Bird (прапор – Того) вранці в суботу, 28 серпня, затонуло в Критському море (південна глибоководна частина Егейського моря) після зіткнення з іншим судном, повідомляє Maritime Bulletin.

Згідно з даними сервісу Marine Traffic, судно Sea Bird вийшло з порту Бердянськ вранці 20 серпня, і мало прибути в порт Сус в Тунісі 31 серпня.

Більш докладні відомості не наводяться, але, судячи по позиціях судів і їх траєкторіях в районі, Sea Bird, ймовірно, зіткнувся з суховантажем Haya (прапор – Коморські острови). Останній дрейфує на північ від передбачуваного місця зіткнення.

В операційному штабі Берегової охорони Греції, повідомили, що була проведена рятувальна операція під керівництвом Об’єднаного пошуково-рятувального центру.

До місця аварії кинулися два сторожові катери Берегової охорони, п’ять знаходилися поблизу суден і вертоліт ВМС Греції. Всі члени екіпажу (всі громадяни Сирії) були зняті з суховантажу. Стан усіх моряків хороше. Вони були переведені на патрульний катер ВМС Греції, який попрямував до міста Монемвасія “, – йдеться в повідомленні Берегової охорони.

Поділитися...