Останні новини

Останні новини

В адміністраціях «Чорноморська» і «Південного» відбулася кадрова рокіровка

В адміністраціях «Чорноморська» і «Південного» відбулася кадрова рокіровка

Міністерство інфраструктури наказом №81-ос від 3 листопада 2020 року призначило начальником адміністрації морського порту «Південний» Олександра Басюка, який раніше очолював адміністрацію порту «Чорноморськ».

Іншим наказом Мінінфраструктури від 3 листопада Максим Широков, який раніше очолював адміністрацію «Південного», переведений на посаду начальника адміністрації морського порту «Чорноморськ», повідомляє сайт «Порти України».

Про причини кадрової перестановки не повідомляється.

Олександр Басюк працює в морській галузі з 2006 року. Обіймав посади заступника начальника юридичного відділу ДП «Херсонський морський торговельний порт» (ХМТП) і заступника начальника порту з юридичної та договірної роботи, а також працював на керівних посадах ДП «Спеціалізований морський порт «Октябрьск» (нині — «Ольвія»).

З 2016 року по червень 2019 року Басюк обіймав посади: заступника директора Департаменту морського і річкового транспорту — начальника відділу морського транспорту, заступника директора Департаменту реформування і функціонування морського і річкового транспорту — начальника відділу формування нормативно-правової бази в галузі морського і річкового транспорту, директора Департаменту реформування і функціонування морського і річкового транспорту.

З червня 2019 по лютий 2020 року — генеральний директор Директорату морського і річкового транспорту Міністерства інфраструктури України. З 3 лютого 2020 року до теперішнього призначення очолював Чорноморську філію ДП «АМПУ».

Максим Широков закінчив Київський національний економічний університет за спеціальністю «Облік і аудит» та Одеський національний морський університет за спеціальністю «Організація перевезень та управління на транспорті». У портовій галузі працює з 2007 року. Починав трудову діяльність в ДП «Херсонський морський торговельний порт», а з 2008 року працював на різних посадах в морському порту «Південний».

Широков очолював адміністрацію «Південного» з моменту її створення в 2013 році. Потім лютого по грудень 2019 року працював на посаді генерального директора групи терміналів Risoil S.A., після чого знову повернувся на посаду начальника адміністрації «Південного».

Поділитися...
EN DE UK