Останні новини

Останні новини

Уряд визначив межі морських портів Чорноморськ і Рені

Уряд визначив межі морських портів Чорноморськ і Рені

Кабінет міністрів на засіданні у середу, 28 жовтня, схвалив рішення про визначення меж територій морських портів Чорноморськ і Рені.

«Уряд ухвалив рішення про визначення меж Чорноморського та Ренійського морських портів. Це не лише дозволить врегулювати питання, пов’язані з діяльністю цих підприємств, а й сприятиме їх розвитку», – прокоментував рішення уряду міністр інфраструктури Владислав Криклій.

За його словами, зокрема, визначення меж морських портів Чорноморськ і Рені дасть змогу:

  • врегулювати питання визначення статусу єдиних майнових комплексів, що включають технологічно пов’язані об’єкти портової інфраструктури, у межах морських портів як морських терміналів;
  • вирішити питання визначення наявності/відсутності у суб’єкта господарювання статусу портового оператора (стивідорної компанії);
  • створити в портах умови для правової визначеності під час здійснення господарської діяльності суб’єктів господарювання, що працюють або мають намір працювати на території портів.

Криклій нагадав також, що зараз триває активна підготовка концесій залізнично-поромного комплексу, а також першого і контейнерного термінала морського порту Чорноморськ. Крім цього, Мінінфраструктури планує запуск концесійного проєкту в Ренійському морському порту і наразі шукає фінансування його пре-ТЕО.

Поділитися...