Останні новини

Останні новини

Уряд дозволив виїзд окремим групам моряків

Уряд дозволив виїзд окремим групам моряків

Уряд дозволив виїзд окремим групам моряків

Кабінет Міністрів України підтримав ініційовану Міністерством інфраструктури постанову «Про внесення змін до Правил перетинання державного кордону громадянами України», яка дозволяє виїзд деяким групам моряків за кордон в період воєнного стану.

Сьогоднішнє рішення стосується:

– курсантів (студентів), які мають пройти практичну підготовку на суднах

– екіпажі суден, які задіяні в експорті української агропродукції в ході виконання Ініціативи про безпечне транспортування Чорним морем

– певної категорії моряків, які працюють закордоном, винятково за погодженням зі Збройними Силами України.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль:

Моряки матимуть можливість перетинати кордон виключно за погодженням територіального центру комплектування. Уряд ухвалив відповідне рішення на сьогоднішньому засіданні.

Виїжджати за кордон буде дозволено чоловікам, які є членами екіпажів морських і річкових суден та продовжують працювати на суднах. А також студентам (курсантам) закладів освіти, які мають пройти практичну підготовку на судні.

Україна — один зі світових лідерів за кількістю висококваліфікованих моряків. У світовому торговельному мореплавстві працює більш ніж 100 тисяч українців. Тож таке рішення дозволить забезпечити роботою тисячі моряків та збільшити надходження до бюджету”.

Поділитися...