Останні новини

Останні новини

Україна перебуває серед лідерів щодо кинутих моряків

Україна перебуває серед лідерів щодо кинутих моряків

Майже чверть випадків, коли судновласник кидає напризволяще судно й екіпаж, припадають на країни, які не ратифікували Конвенцію Міжнародної організації праці (МОП) «Про працю в морському судноплавстві» (MLC-2006), пише Seafarers Journal.

Про зростання випадків залишення моряків з початку пандемії COVID-19 ішлося на віртуальному панельному засіданні CrewConnect Europe. Учасники заходу закликали держави прапора і держави порту більш серйозно ставитися до своїх обов’язків.

Директор з питань зайнятості Міжнародної палати судноплавства (ICS) Наталі Шоу заявила, що за останні 18 місяців число кинутих моряків збільшилося. Однією з основних причин вона назвала те, що все більше компаній припинили існування.

За її даними, лише цього року було зареєстровано близько 50 випадків залишення моряків. Найбільше число цих випадків сталося із суднами під прапором Панами (близько 18), Ірану, Камеруну, Монголії, Бахрейну, України та Болівії.

У ICS відзначили, що ці випадки підняли на поверхню проблему, пов’язану з державами, які не ратифікували Конвенцію про працю в морському судноплавстві — Україна, Камерун, Бахрейн і Болівія не є учасниками MLC-2006, яка передбачає, що судновласники повинні мати обов’язкову страхову гарантію при залишенні судна.

Поділитися...