Останні новини

Останні новини

Україна і Катар домовилися про взаємне визнання кваліфікаційних документів моряків

Україна і Катар домовилися про взаємне визнання кваліфікаційних документів моряків

Міністерство інфраструктури України та Міністерство транспорту та комунікацій Катару підписали Меморандум про взаєморозуміння про взаємне визнання дипломів/свідоцтв моряків. Про це повідомила прес-служба Мінінфраструктури.

«Захист прав та інтересів українських моряків — один із головних пріоритетів для Міністерства інфраструктури. Сьогоднішнім Меморандумом про взаєморозуміння з Міністерством транспорту і комунікацій Катару ми відкриваємо вікно нових можливостей для подальшого професійного розвитку наших моряків. Меморандум створить належний правовий механізм взаємного визнання дипломів/свідоцтв моряків між нашими країнами. І що важливо, сприятиме подальшому працевлаштуванню українських моряків на суднах під прапорами Держави Катар. Вдячний катарській стороні за всебічний інтерес до транспортної галузі України та сподіваюсь на подальшу плідну співпрацю», — прокоментував підписання домовленостей міністр інфраструктури Владислав Криклій.

За словами міністра, меморандум сприятиме подальшому працевлаштуванню українських моряків на суднах під прапорами Катару. Крім цього, документ передбачає врегулювання питання щодо напрямків і форм співробітництва між Україною та Катаром в сфері морського транспорту і освіти.

Правилом 1/10 Манільських поправок до додатка до Міжнародної конвенції про підготовку і дипломування моряків та несення вахти 1978 року встановлено, що Адміністрація прапору забезпечує визнання дипломів/свідоцтв фахівця моряків, шляхом підтвердження дипломів/свідоцтв.

Поділитися...