Останні новини

Останні новини

Ukrainian Seafarers Union запланував на 12 лютого нову акцію протесту моряків

Ukrainian Seafarers Union запланував на 12 лютого нову акцію протесту моряків

Чергова акція протесту моряків проти корупції у морській галузі відбудеться 12 лютого 2021 року. Таке повідомлення оприлюднено на сторінці ГО «Українське об’єднання моряків» (Ukrainian Seafarers Union).

«Міністр інфраструктури особисто спілкувався з моряками організації, був поінформований про усі існуючи проблеми і обіцяв до Нового року привести систему дипломування до міжнародних вимог, та у них вистачило нахабства заявити, що протест був проплачений, і в ньому не моряки? Замість того, щоб змінити, побороти, вони зберігають схеми! Раніше бездіяли, зараз протидіють! Шановні моряки, ми йдемо у вірному напрямку, потрібно не зменшувати натиск. Моряки повинні об’єднатися та протидіяти знищенню моряків України та морської галузі! Наступна акція протесту моряків планується на 12 лютого. Переконливе прохання до моряків взяти участь в протесті! Якщо ми зараз не будемо чинити опір, то потім буде пізно», — ідеться у повідомленні.

Моряки і представники Портофлоту під егідою Ukrainian Seafarers Union минулого понеділка провели в Одесі, Києві, Херсоні, Миколаєві, Ізмаїлі, Маріуполі та Очакові всеукраїнську акцію протесту проти корупції, яка знищує морську галузь в країні.

Учасники протестів вимагають відставки міністра інфраструктури України Владислава Криклія та в.о. голови Держслужби морського та річкового транспорту Андрія Глазкова. Крім цього, моряки вимагають організувати чесну роботу Державного реєстру документів моряків України, без впливу сторонніх осіб.

Це не перша акція протесту, організована моряками. Зокрема, 14 грудня Ukrainian Seafarers Union провів мітинг «Моряки України проти корупції у сфері дипломування» під стінами Офісу Президента. Попереднього разу моряки виходили на мирну акцію протесту 23 жовтня, щоб розповісти у відкритому зверненні до Президента України Володимира Зеленського про головні проблеми, які роками не розв’язують, а лише погіршують морські чиновники.

13 жовтня в Одесі українські моряки вийшли на Марш морського протесту. Акція відбулася у день зустрічі Президента України Володимира Зеленського та Президента Польщі Анджея Дуди в Одесі.

Поділитися...