Останні новини

Останні новини

Ukrainian Seafarers Union визначився з місцями для проведення акцій протесту 12 лютого

Ukrainian Seafarers Union визначився з місцями для проведення акцій протесту 12 лютого

Чергова акція протесту моряків проти корупції у морській галузі відбудеться 12 лютого 2021 року в Одесі, Ізмаїлі, Херсоні, Маріуполі та Києві. Таке повідомлення оприлюднено на сторінці ГО «Українське об’єднання моряків» (Ukrainian Seafarers Union).

«Мало того, що Міністерство інфраструктури України & Co створює корупційні умови, ніяк не відреагувало на Всеукраїнський протест моряків 25 січня 2021 року, так воно ще й звинувачує моряків України в тому, що вони не є моряками, що проблема корупції відсутня. Вони тримають всіх за дурнів, у тому числі Президента України. Вони нахабно брешуть всім, щоб зберегти корупцію. Це історія про те, коли більше сказати нічого, а виправдовуватися потрібно. Якщо хтось із чиновників вважає, що в сфері підготовки та дипломування моряків немає тотальної корупції, а протести проплачені – запрошуємо всіх чиновників 12 лютого на протест до Одеси. Міністра інфраструктури та в.о. начальника Морської адміністрації запрошуємо особисто», — зазначається у повідомленні.

Учасники протестів вимагатимуть:

1) Зустрічі з Президентом України.

2) Створення Робочої групи при Офісі Президента.

3) Відставки Міністра інфраструктури України Владислава Криклія.

4) Відставки в.о. Начальника Морської адміністрації України Андрія Глазкова.

Місце проведення акцій протесту:

  • Одеса (за участю моряків з Миколаєва): перекриття траси Одеса-Київ біля КП «Дачне» (перший пост поліції, учасників без власного транспорту чекатиме автобус біля головного входу в одеський автовокзал (вул. Колонтаївська, 58));
  • Київ: Посольство США в Україні вул. Авіаконструктора Ігоря Сікорського, 4 (колишня вул. Танкова);
  • Херсон: Херсонська обласна державна адміністрація (площа Свободи, 1);
  • Ізмаїл: Ізмаїльська міська рада (проспект Суворова, 62);
  • Маріуполь: Театральна площа, 1.

Моряки і представники Портофлоту під егідою Ukrainian Seafarers Union у січні провели в Одесі, Києві, Херсоні, Миколаєві, Ізмаїлі, Маріуполі та Очакові всеукраїнську акцію протесту проти корупції, яка знищує морську галузь в країні.

Учасники протестів вимагають відставки міністра інфраструктури України Владислава Криклія та в.о. голови Держслужби морського та річкового транспорту Андрія Глазкова. Крім цього, моряки вимагають організувати чесну роботу Державного реєстру документів моряків України, без впливу сторонніх осіб.

Це не перша акція протесту, організована моряками. Зокрема, 14 грудня 2020 року Ukrainian Seafarers Union провів мітинг «Моряки України проти корупції у сфері дипломування» під стінами Офісу Президента. Попереднього разу моряки виходили на мирну акцію протесту 23 жовтня, щоб розповісти у відкритому зверненні до Президента України Володимира Зеленського про головні проблеми, які роками не розв’язують, а лише погіршують морські чиновники.

У жовтні в Одесі українські моряки також вийшли на Марш морського протесту. Акція відбулася у день зустрічі Президента України Володимира Зеленського та Президента Польщі Анджея Дуди в Одесі.

Поділитися...