Останні новини

Останні новини

У світі вакциновано лише 13% моряків

У світі вакциновано лише 13% моряків

На сьогодні 87% членів екіпажів ще не зробили навіть перше щеплення. Ці дані стали доступні завдяки «Дослідженню благополуччя моряків у світлі COVID-19», повідомляє Seafarers Journal.

Як показує статистика, фактори, через які щепився поки що лише один з десяти моряків, різні: немає доступу до вакцини, «двофазність» самого щеплення, страх і небажання робити цю процедуру.

В опитуванні 86% респондентів відзначили, що вакцинувалися б за наявності такої можливості, і 65% зізналися, що так почувалися б у більшій безпеці.

Крім труднощів з вакцинацією у моряків під час пандемії виникли й інші проблеми. Попередні результати опитування Багамської морської адміністрації (BMA) і Школи громадської охорони здоров’я Вашингтонського університету показали, що більше половини моряків, які були в рейсі під час пандемії, зазнавали труднощів зі звільненням на берег і репатріацією. Очікується, що коли будуть опрацьовані всі дані дослідження, цей відсоток буде ще більшим.

Тим часом, як свідчать дані the second Neptune Declaration Crew Change Indicator, число членів екіпажів, які залишаються на суднах після закінчення терміну контрактів, зросло до 7,4%. Причиною цього збільшення називають зростання числа випадків зараження в країнах, які є батьківщиною великої частини моряків, і пов’язані з цим нові, більш жорсткі обмеження в портах.

Через високий рівень захворюваності у ключових країнах, багато моряківи відкладають своє повернення додому, побоюючись заразитися, або оскільки хтось із членів їх родини чи сусідів хворіє на коронавірус. Нові посилені обмеження на пересування призводять до скасування і перенесення рейсів, через що членам екіпажів складно дістатися до судна або виїхати додому.

Поділитися...