Останні новини

Останні новини

У 2022 році МІУ оголосить концесійні конкурси щодо чотирьох портів

У 2022 році МІУ оголосить концесійні конкурси щодо чотирьох портів

Міністерство інфраструктури планує 2022 році оголосити конкурси на визначення концесіонерів у чотирьох великих українських портах. Про це заявив міністр інфраструктури Олександр Кубраков, повідомляє прес-служба МІУ.

У 2022 році ми розпочинаємо конкурс на визначення концесіонерів у 4 великі українські порти. Нам потрібні системні досвідчені інвестори, які зможуть у швидкі терміни модернізувати портову інфраструктуру і наростити її потужності”, — сказав Кубраков під час зустрічі з послами країн «Великої сімки» (G7) у понеділок, 11 січня.

На зустрічі обговорювалися результати інфраструктурних реформ, кроки щодо покращення інвестиційного клімату, заходи щодо підвищення безпеки. Кубраков розповів про реалізацію проєктів з розвитку енергоефективності та екоорієнтованості громадського транспорту, впровадження в Україні мультимодальних перевезень, розвиток водного та залізничного транспорту, як альтернативи до автомобільного, а також в цілому про кроки до декарбонізації транспортної системи в нашій країні.

Також Кубраков зазначив, що цього року відбудеться низка важливих міжнародних тендерів на закупівлю нового рухомого складу для «Укрзалізниці», визначення підрядника для будівництва Київської обхідної дороги (КОД) та учасників дорожніх проектів державно-приватного партнерства.

Усі ці проєкти — шанс поглибити співпрацю з нашими міжнародними партнерами, залучити в Україну сучасний досвід та технології”, — наголосив міністр інфраструктури.

МІУ розраховує також на сприяння у запуску переговорного процесу щодо лібералізації міжнародних автомобільних вантажних перевезень. Наголошується, що таке рішення допоможе уникнути торговельної кризи, відійти від політики обмеження та стримування, а також значно розширити можливості для співпраці між Україною та країнами G7.

Поділитися...