Останні новини

Останні новини

«Трансшип» має намір взяти участь у приватизації порту «Усть-Дунайськ»

«Трансшип» має намір взяти участь у приватизації порту «Усть-Дунайськ»

Група компаній «Трансшип» має намір взяти участь у конкурсі з приватизації морського порту «Усть-Дунайськ», який готує Фонд держмайна. Про це повідомив президент холдингу Transship Group Андрій Іванов.

«Так, у наші плани це входить. Хоча формально там сьогодні залишився тільки портопункт Кілія — це один причал, при чому, без глибин. Порт занедбаний, у жахливому стані. І залишилося там три або чотири одиниці флоту. Але є кілька факторів, чому ми будемо брати участь у приватизації. Наскільки мені відомо, це буде йти, як Мала приватизація — в простому режимі, хто дасть більше ціну. Тому візьмемо участь», — сказав Іванов у свіжому випуску проекту Re: Ports.

Раніше заступник голови ФДМ Тарас Єлейко повідомив в інтерв’ю сайту «Порти України», що в 2021 році Фонд розраховує продати два з трьох портів — Білгород-Дністровський і «Усть-Дунайськ», майно яких вже передано на його баланс. Ведеться також робота над процесом передачі і формуванням цілісного майнового комплексу Скадовського порту — очікується, що приватизаційний аукціон щодо цього порту буде оголошений наприкінці цього року, але зміна власника відбудеться вже в 2022 році.

Підрозділ «Трансшипа» — ТОВ «Краншип» з 2017 року є портовим оператором в порту «Усть-Дунайськ» і здійснює завантаження суден у портопункті Кілія.

Поділитися...