Останні новини

Останні новини

Термінал SMG в Херсоні обладнав новий фарватер для прийому суден

Термінал SMG в Херсоні обладнав новий фарватер для прийому суден

При новій робочій глибині осідання у 7 метрів, портовий термінал отримав можливість вантажити флот більш ніж в 11 тис. Тонн.

Компанія Smart Maritime Group (SMG), провела днопоглиблення в акваторії морського терміналу суднобудівної верфі в Херсоні і обладнала новий фарватер для прийому на терміналі судів з осіданням до 7 метрів.

Про це повідомляє ЦТС з посиланням на інформацію SMG.

“10 травня від причалу морського терміналу суднобудівної верфі Smart Maritime Group відійшов теплохід. Примітним ця подія стала завдяки рекордному тоннажу завантаження судна безпосередньо біля причальної стінки. Прийнявши на борт 8 тис. Тонн зерна, суховантаж заплановано зробив осідання на цілих 7 метрів. Це стало можливим завдяки роботі з поглиблення дна акваторії, формуванню нового підхідного каналу та встановлення спеціальних навігаційних знаків. Спільно з ДП “Держгідрографія” фахівці SMG підготували і обладнали новий фарватер “, – зазначено в повідомленні.

“При новій діючої глибині осідання у 7 метрів, портовий термінал отримав можливість вантажити флот більш ніж в 11 тис. Тонн. До модернізації на терміналі допускалася осадка суден до 6,2 метра, що дозволяло розміщувати вантажі до 6 тис. Тонн”, – зазначив генеральний директор SMG Дмитро Красніков.

Нагадаємо, раніше ЦТС повідомляв, що на  Херсонщині верфі SMG спустили на воду третій танкер для нідерландської Vekа . Smart Maritime Group побудувала насичений корпус танкера-хімовоза. 

Поділитися...
EN DE UK