Останні новини

Останні новини

ТЕО концесії поромного комплексу «Чорноморськ» розробить Ernst&Young

ТЕО концесії поромного комплексу «Чорноморськ» розробить Ernst&Young

ТОВ «Ернст енд Янг» перемогло у тендері з відбору консультанта на підготовку техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) та конкурсної документації проекту концесії залізнично-поромного комплексу ДП «Морський торговельний порт «Чорноморськ» і відповідного майна ДП «АМПУ», повідомляє прес-служба Міністерства інфраструктури.

Згідно з підсумками тендера, який відбувся в системі Prozzoro, остаточна пропозиція переможця склала 17,554 млн грн при очікуваній вартості понад 22,901 млн грн. Розкриття тендерних пропозицій відбулося 23 листопада.

«В рамках концесії поромної переправи в порту «Чорноморськ» ми плануємо залучити від 150 млн грн інвестицій, які будуть спрямовані на модернізацію залізнично-поромного комплексу порту. За результатами тендеру з відбору консультанта для підготовки ТЕО проекту, який ми оголосили в серпні цього року, визначено переможця — компанію «Ернст енд Янг». Очікуємо найближчим часом розробити необхідну документацію, щоб у першій половині наступного року оголосити сам концесійний конкурс», — зазначив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Як поінформували у Мінінфраструктури, за кошти концесіонера на об’єкті планується збудувати новий паркінг для вантажівок, термінал для пасажирів і водіїв, а також станцію техобслуговування для підготовки до продажу автотехніки. Крім того, буде виконаний ремонт підйомного мосту, заміна асфальту, установка системи відеоспостереження на відкритих складах тощо.

Поділитися...