Останні новини

Останні новини

Справедливе майбутнє для моряків стало темою кампанії ІМО до Дня моряка-2021

Справедливе майбутнє для моряків стало темою кампанії ІМО до Дня моряка-2021

«Справедливе майбутнє для моряків» — такою є тема кампанії Міжнародної морської організації (ІМО) до Дня моряка у 2021 році. Про це повідомив амбасадор доброї волі IMO Олег Григорюк.

Міжнародна морська організація (ІМО) закликає держави по всьому світу підтримати членів екіпажів в пандемію, визнати їх ключовими працівниками та пом’якшити обмеження на пересування, щоб полегшити зміни екіпажів.

IMO також піднімає такі питання, як справедливі умови праці, справедливе поводження з моряками, підготовка та безпека. Членам екіпажів пропонується особисто відповісти, яким вони бачать краще майбутнє для себе. Отримані думки слугуватимуть орієнтиром для подальших дій ІМО.

Хештег кампанії — #FairFuture4Seafarers. Користуючись ним, моряки можуть озвучити в соціальних мережах свою позицію про те, яким має бути справедливе майбутнє для працівників флоту. Опитування доступне в Twitter, Facebook, Instagram та LinkedIn.

Також ІМО закликає благодійні організації приєднатися до них: розповісти про надану членам екіпажів допомогу та поділитися своїм баченням кращого завтра. І, звичайно, судновласників, які таким чином отримають можливість висловити свою вдячність людям, без праці яких галузь неможливо уявити.

Темою минулого року IMO оголошувала: «Моряки — в центрі майбутнього судноплавства», чим ще раз підкреслила їх ключову роль в галузі.

Святкування Дня моряка відбудеться вже в одинадцятий раз. Вперше воно відбулося в 2011 році. Рішення про це ухвалили в червні 2010 року на дипломатичній конференції ІМО в Манілі з питань змін до Міжнародної конвенції про підготовку і дипломування моряків та несення вахти (STCW).

Поділитися...