Останні новини

Останні новини

Сінгапур запровадив систему трансферу моряків при зміні екіпажу

Сінгапур запровадив систему трансферу моряків при зміні екіпажу

Морська і портова адміністрація Сінгапуру (MPA Singapore) з 11 січня 2021 року ввела в дію процедуру трансферу екіпажів на морські судна і з них з метою вдосконалення механізму зміни екіпажів.

Як повідомляє Профспілка робітників морського транспорту України, вдосконалена процедура зміни екіпажу діє таким чином:

  • оператор судна або агент повинні зафрахтувати цілий катер для здійснення зміни екіпажу. При цьому на катері не повинен бути присутній інший персонал, крім списаних членів екіпажу конкретного судна або змінників;
  • моряки повинні залишатися в транспортному засобі доти, поки катер не буде готовий до посадки. Морякам забороняється перебувати на причалі в очікуванні катера.

Недотримання вищевикладеного тягне за собою застосування каральних заходів, заявили MPA Singapore.

Ця процедура була прийнята слідом за рекомендацією Сінгапурської асоціації судновласників щодо необхідності дотримання індустрією Протоколів COVID-19 минулого тижня.

Також з 3 січня Сінгапур заборонив в’їзд до країни громадянам, які протягом 14 діб до прибуття перебували на території ПАР. Ця заборона стосується власників довгострокової візи і тих, хто відвідує Сінгапур протягом короткого терміну, а також поширюється на екіпажі суден.

Згідно з даними Міністерства закордонних справ і Міністерства транспорту Сінгапуру, станом на листопад 2020 року Сінгапур здійснив понад 60 тис. змін екіпажів різних національностей на більш ніж 3,5 тис. суден.

Поділитися...
EN DE UK