Останні новини

Останні новини

Шрі-Ланка залучить пасажирське судно як перевалочний пункт змін моряків

Шрі-Ланка залучить пасажирське судно як перевалочний пункт змін моряків

Уряд Шрі-Ланки затвердив схему зміни екіпажів моряків із залученням пасажирського судна, яке буде слугувати морським перевалочним пунктом.

Судно буде базуватися недалеко від порту Галле, мінімізуючи ризик взаємодії моряків із місцевим населенням. Моряки, які прибувають до країни, будуть доставлятися на це судно і залишатися на ньому безпосередньо до самої зміни або вильоту додому при підтвердженні рейсу.

Зазначається, що це дозволить уникнути затримок суден, оскільки моряки, які готуються змінити працюючий екіпаж, прибувають заздалегідь і чекають на своє судно уже в Шрі-Ланці.

Моряки можуть прилітати до країни лише чартерними рейсами і лише до Південного міжнародного аеропорта Маттау, звідки прямим трансфером на спеціальних автобусах, які пройшли дезінфекцію, їх будуть доставляти на пасажирське судно.

У моряків повинні бути довідки про негативний результат ПЛР-тесту, проведеного не пізніше, ніж за 72 години до посадки на рейс, а також підтвердження того, що весь час після того, як він був зданий, вони дотримувалися правил самоізоляції.

Крім того, моряки можуть прилетіти регулярними рейсами до сусідніх країн, куди відкрито авіасполучення, а до Шрі-Ланки летіти вже чартерними рейсами, щоб виконати наявні вимоги — найбільш зручними в цьому плані є Мальта і ОАЕ, до яких морякам дозволено прилітати регулярними рейсами.

Поділитися...