Останні новини

Останні новини

Шрі-Ланка відкриє офшорний центр для лікування моряків з усіх суден

Шрі-Ланка відкриє офшорний центр для лікування моряків з усіх суден

Для подолання гуманітарної кризи, з якою стикаються хворі на COVID-19 на борту суден моряки, знайдене унікальне рішення – так звана лікарня для хворих на COVID-19 моряків, пише Seafarers Journal.

Уже з 16 лютого 2021 року на Шрі-Ланці (недалеко від порту Галле) почне діяти Багатонаціональний офшорний центр лікування COVID-19. Унікальність установи в тому, що там будуть приймати і лікувати хворих на коронавірус моряків з будь-якого судна, яке проходить повз Шрі-Ланку, щоб ці судна могли продовжувати свою роботу без будь-яких затримок.

Клінічне управління і лікування хворих моряків буде здійснювати Hemas Hospitals – затверджена урядом Шрі-Ланки приватна лікарня з акредитацією Australian Council of Health Care Standards International (ACHSI), сертифікована Інтегрованою системою управління (IMS) за стандартами ISO 9001: 2015, ISO 45001:2018 та ISO 15189:2012.

Повідомляється, що всі судна зможуть там висаджувати заражених коронавірусом моряків. Після проходження лікування і повного одужання моряки можуть бути репатрійовані або продовжать роботу на іншому теплоході.

Зазначається, що весь процес переміщення моряків з борту суден до клініки буде проходити у повній відповідності з міжнародно визнаними медичними протоколами і контролюватися Міністерством оборони Шрі-Ланки.

Ідею такої лікарні запропонувало державно-приватне партнерство на Шрі-Ланці (Public Private Partnership / РРР), засноване державною охоронною компанією Rakna Arakshaka Ltd (дочірня компанія Міністерства оборони Шрі-Ланки) і приватною охоронною компанією Ltd Avant Garde Maritime Services.

РРР вже спрямувало на адресу міжнародних організацій IMO, ITF, ICC, IMEC повідомлення про роботу такого центру.

Поділитися...