Останні новини

Останні новини

Секретаріат ІМО схвалив звіт про виконання Україною конвенції ПДНВ – Криклій

Секретаріат ІМО схвалив звіт про виконання Україною конвенції ПДНВ – Криклій

Україна дотримується всіх вимог Міжнародної конвенції про підготовку і дипломування моряків та несення вахти 1978 року (ПДНВ) з поправками.

Як повідомив міністр інфраструктури України Владислав Криклій, таку рекомендацію схвалили експерти Секретаріату Міжнародної морської організації (ІМО) за результатами відпрацювання звіту Генеральному секретарю ІМО, представленого Міністерством інфраструктури України.

Звіт містив інформацію про виконання Україною вимог Міжнародної Конвенції відповідно до правила I / 8 і Кодексом ПДНВ, оцінку системи стандартів якості освіти, підготовку, оцінку компетентності, дипломування і медичних оглядів моряків України в 2014-2018 роках.

«Очікуємо затвердження рекомендації на найближчому засіданні Комітету з питань безпеки на морі ІМО», – зазначив Криклій.

У лютому 2020 року Криклій заявив, що між Україною і IMO здійснюється постійний відкритий діалог і відсутні будь-які непорозуміння. «Зараз українські експерти тісно співпрацюють з експертами Секретаріату IMO з метою усунення всіх невідповідностей, виявлених експертами IMO при аналізі звіту про виконання вимог Правила I / 8 Міжнародної конвенції про підготовку і дипломування моряків та несення вахти 1978 року (з поправками, Конвенція ПДНВ). Україна має намір в повному обсязі виконувати свої зобов’язання в сфері підготовки та дипломування моряків », – підкреслив він за підсумками зустрічі з помічником Генерального секретаря ІМО Лоуренсом Барчуе в Досі під 18 лютого.

Дані щодо усунення зауважень експертів IMO, виявлених в процесі аналізу звіту України, надані в Секретаріат IMO 10 лютого 2020 року.

Раніше асоціація «Морська палата України» висловила стурбованість інформацією щодо невиконання повторних зауважень, пред’явлених експертами IМО до звіту про виконання Україною вимог Правила I / 8 Конвенції ПДНВ. Як вказала асоціація, результатом цього може стати виключення України з переліку країн, які в повній мірі виконують вимоги Конвенції ПДНВ ( «білого списку» IМО), вже на найближчому засіданні Комітету з безпеки на морі IМО в травні 2020 року.

Джерело: Порты Украины

Поділитися...