Останні новини

Останні новини

Рух суден у Чорному морі зможе здійснюватися лише з відхиленням від рекомендованих шляхів

Рух суден у Чорному морі зможе здійснюватися лише з відхиленням від рекомендованих шляхів

Торговим суднам у Чорному морі доведеться відхилитися від рекомендованих шляхів, щоб оминути зони, закриті Російською Федерацією під приводом військових навчань з ракетними стрільбами. Про це повідомила прес-служба ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ).

Згідно прибережних попереджень № 41/22, 42/22, 43/22, виданих ДУ «Держгідрографія» на підставі листа Управління навігації та океанографії Міністерства оборони Російської Федерації, з 13 лютого 2022 року до 19 лютого 2022 року включно окремо визначені координатами райони Чорного та Азовського морів перекриваються для проведення «заходів з бойової підготовки – стрільби ракетні та артилерійські, плавання небезпечно». Зазначені райони перекривають так звані рекомендовані шляхи руху суден до морських портів України”, — вказала прес-служба.

У зв’язку з викладеним, рух суден рекомендованими шляхами до морських портів України в Азовському морі буде заблокований на весь період проведення зазначених заходів.

Що стосується портів Чорноморського басейну, то рух суден у Чорному морі зможе здійснюватися лише з відхиленням від рекомендованих шляхів, в обхід зон проведення бойових стрільб, відповідно — з обмеженнями за осадкою суден”, — повідомили в АМПУ.

Спеціалісти АМПУ та «Держгідрографії» наразі опрацьовують обмеження щодо руху суден у зазначений період, додаткові роз’яснення будуть надані найближчим часом.

Поділитися...