Останні новини

Останні новини

Росіяни вивозять до Єгипту зерно з окупованого Криму

Росіяни вивозять до Єгипту зерно з окупованого Криму

Судно «Матрос Позынич», яке входить до орбіти підсанкційної російської Об’єднаної суднобудівної корпорації, завантажилось 27 тис. тонн зерна в окупованому Севастополі і прямує з ним в єгипетський порт Александрія. Про це повідомляє портал «Миротворець».

Звібрані порталом дані вказують на те, що судно «Матрос Позынич» в баласті 23 квітня пройшло Босфор і попрямувало до Керченської протоки, де перебувало 24-27 квітня на якірній стоянці порту Кавказ без вантажних операцій, після чого 27 квітня знялося з якоря і вимкнуло АІС.

28 квітня судно «Матрос Позынич» було помічене в окупованому Севастополі. Судно пройшло Севастопольською бухтою і було ошвартоване біля зернового терміналу стивідорної компанії «Авліта» (в російських реєстрах значиться як «Авал»).

30 квітня судно вийшло з окупованого Севастополя з 27 тис. тонн пшениці. Порушник увімкнув судновий транспондер лише наступного дня, 1 травня. В АІС вказано порт призначення Александрія (Єгипет).

Судно «Матрос Позынич» належить російській компанії ООО «Крейн Марин Контрактор». Також у її власності перебувають «Матрос Кошка» та «Михаил Ненашев». Всі три судна здійснюють регулярні рейси з вивезення зерна з окупованого Криму у великих обсягах. Компанія «КМК» відноситься до суднобудівного гіганта «Об’єднана суднобудівна корпорація», на який накладені міжнародні санкції.

Поділитися...