Останні новини

Останні новини

Risoil відновить будівництво двостороннього пірсу в порту Чорноморськ

Risoil відновить будівництво двостороннього пірсу в порту Чорноморськ

Група компаній Risoil ухвалила рішення відновити фінальні роботи з реалізації масштабного інвестиційного проекту будівництва двостороннього пірсу ТОВ «СП Рисоіл Термінал» в порту Чорноморськ. Про це повідомила прес-служба Risoil.

Роботи вимушено були призупинені 24 лютого на етапі активного монтажу технологічного устаткування для двостороннього пірса. Зараз готовність усього комплексу складає понад 80%.

Ми віримо в Збройні Сили та обов’язкову перемогу України. Зараз наше завдання продовжувати те, що маємо та вміємо якнайкраще — інвестувати у розвиток портової інфраструктури, сплачувати податки та заробітну плату нашим співробітникам. Дякуємо передусім українським захисникам і захисницям за можливість робити все це сьогодні”, — заявляє керівництво Risoil.

Повністю завершити проєкт планується за 3-4 місяці.

ТОВ «СП Рисоіл Термінал» реалізує проект будівництва двостороннього пірсу, який забезпечить одночасну обробку двох суден осадкою до 15 метрів. Згідно з проектом, типовим розрахунковим судном на початковому етапі стануть судна типорозміру Panamax, але в перспективі після проведення днопоглиблювальних робіт термінал зможе обробляти судна Post-Panamax дедвейтом до 120 тис. тонн. Будівництво двостороннього пірса велося у щоденному режимі від середини квітня 2021 року. Орієнтовна вартість проекту перевищує 1 млрд грн.

Поділитися...