Останні новини

Останні новини

Райвис Вецкаганс не має наміру брати участь в конкурсі на посаду глави АМПУ

Райвис Вецкаганс не має наміру брати участь в конкурсі на посаду глави АМПУ

Виконуючий обов’язки голови «Адміністрації морських портів України» (АМПУ) Райвис Вецкаганс не має наміру подавати свою кандидатуру на оголошений конкурс на зазначену посаду.

«На конкурс я подаватися не буду. На жаль, поки немає передумов і умов, які дозволять реалізувати ті професійні завдання, які я бачу перед собою на цій посаді, щоб перебудувати українську портову галузь по найкращим європейським моделям, для чого мене, власне, і запрошували », – заявив Райвис Вецкаганс в інтерв’ю «Інтерфакс-Україна».

Згідно з повідомленням, серед причин рішення про звільнення з посади Райвис Вецкаганс, зокрема, назвав динамічну дивідендну політику держави, суттєво впливає на роботу компанії.

«Три роки я періодично стикався з тим, як прекрасні заяви та ініціативи на високому державному рівні про необхідність довгострокового розвитку інфраструктури розбивалися об завдання урядів наповнювати бюджет країни тут і зараз», – зазначив він.

За його словами, основним трендом в найближчі роки стане подальша інтеграція транспортної мережі України до транспортної мережі Євросоюзу.

«І тут мій досвід роботи в умовах обох ринків і бізнес-моделей буде дуже корисний. Тому я залишаюся працювати в Україні. Швидше за все, це буде приватний сектор », – додав Райвис Вецкаганс.

Поділитися...