Останні новини

Останні новини

Південна Корея пом’якшила вимоги до тестування моряків на коронавірус

Південна Корея пом’якшила вимоги до тестування моряків на коронавірус

Південнокорейське агентство з контролю і профілактиці захворювань (KDCA) пом’якшило вимоги щодо тестування моряків, які прибувають з країн високого ризику зараження на коронавірус.

Як передає Seafarers Journal, згідно з нововведенням, всі моряки, які прибули з портів країн з високим рівнем ризику, звільняються від подання негативного результату тесту на коронавірус методом ПЛР.

При цьому, нове правило буде діяти лише за при наявності будь-якого з означених південнокорейською владою умов:

  • після відходу з країни з високим рівнем ризику повинно минути 28 або більше днів, а судно за цей час зайти до двох або більше портів, що не входять до списку країн з високим рівнем ризику, перш ніж пришвартується;
  • захід судна до порту Південної Кореї організовується несподівано щоб уникнути поганих погодних умов.

Інші незаплановані ситуації будуть розглядатися в індивідуальному порядку начальником карантинної станції.

Крім того, якщо моряк документально підтверджує, що його затримка була спричинена поганими погодними умовами, стихійним лихом або поломкою судна, він може розраховувати ще на одне пом’якшення — за недійсним негативним результатом тесту методом ПЛР, виданим більш ніж за 48 годин до відправлення судна.

Аналіз на коронавірус методом ПЛР зобов’язані здавати лише ті моряки, які надали прострочений документ або зовсім не тестувалися. Раніше, якщо на судні були такі моряки, здача аналізу автоматично ставала обов’язковою вимогою навіть для тих, у кого на руках були діючі негативні результати.

Поділитися...