Останні новини

Останні новини

Після припинення транзиту Литвою росія почала військові навчання у Калінінградській області

Після припинення транзиту Литвою росія почала військові навчання у Калінінградській області

Військовослужбовці Балтійського флоту росії проводять навчання ракетних та артилерійських підрозділів у Калінінградській області.

Крім того, Секретар Радбезу росії прибув до Калінінграда на нараду з національної безпеки на півночі країни, про це повидомляють російські пропагандистські ЗМІ.

У маневрах задіяні близько 1 тисячі військовослужбовців та понад 100 одиниць бойової та спеціальної техніки артилерійських та ракетних частин.

Повідомляється, що артилеристи та ракетники виконають “кілька сотень вогневих завдань” із застосуванням РСЗВ “Град” та “Ураган”, великокаліберних гармат “Гіацинт”, самохідних артилерійських установок “Мста-С”, “Акація” та “Гвоздика”.

Секретар Ради безпеки РФ Микола Патрушев 21 червня приїхав із робочою поїздкою до Калінінградської області на нараду з національної безпеки на північному заході росії

Як зазначають у виданні, нарада відбудеться на тлі тривожної ситуації. Адже Литва оголосила ембарго на транзит із основної території росії низки товарів, які потрапили під санкції Євросоюзу.

У нараді візьмуть участь повноважний представник президента РФ у Північно-Західному федеральному окрузі Олександр Гуцан, голови регіонів, що входять до складу ПЗФО. А також представники низки міністерств та відомств.

Під час поїздки у Патрушева також запланована окрема бесіда з повпредом та з губернатором Калінінградської області Антоном Аліхановим.

У пресслужбі Ради безпеки зазначили, що поїздка Патрушева “планова”.

Нібито вона була запланована ще до введення Литвою обмежень на транзит до Калінінградської області.

Поділитися...