Останні новини

Останні новини

Підготовка пре-ТЕО концесії контейнерного терміналу «Чорноморська» завершиться на початку 2021 року

Підготовка пре-ТЕО концесії контейнерного терміналу «Чорноморська» завершиться на початку 2021 року

У п’ятницю, 27 листопада, відбулося перше засідання Робочої групи з питань реалізації державно-приватного партнерства в морському порту «Чорноморськ», в ході якого обговорили план-графік проекту концесії контейнерного терміналу ДП «Морський торговельний порт (МТП) «Чорноморськ» і очікувані результати роботи консультантів підготовки пре-ТЕО проекту.

У засіданні під головуванням міністра інфраструктури Владислава Криклія взяли участь голова Проектного офісу SPILNO Тарас Бойчук, в.о. директора ДП «МТП «Чорноморськ» Ігор Шевченко, представники Мінінфраструктури, АМПУ, IFC, ЄБРР, ТОВ «Ернст енд Янг», а також представники компаній «Касталія Едвайзерс» і «Білфінгер Тебодін Україна».

Як повідомила прес-служба МІУ, завершити розробку пре-ТЕО проекту концесії контейнерного терміналу планується на початку 2021 року, а сам концесійний конкурс провести наприкінці року.

«Спільно з нашими постійними міжнародними партнерами ми продовжуємо підготовку нових концесійних проектів у морській галузі. Попередній досвід співпраці з ЄБРР і IFC над концесіями портів «Ольвія» і Херсон показав свою успішність, тому ми впевнені у подальшому продуктивному партнерстві. Сьогодні ми проводимо першу установчу зустріч за проектом концесії контейнерного терміналу в порту «Чорноморськ». Цей проект уже внесений до 100 пріоритетних проектів уряду на наступні три роки, тому його впровадження є вкрай очікуваним і важливим для країни. Вітаю в нашій команді консультантів-переможців тендеру на підготовку пре-ТЕО цього проекту. Ми готові спільно працювати далі», — зазначив Криклій.

На початку минулого тижня МІУ повідомило про завершення відбору консультантів підготовки пре-ТЕО проекту контейнерного терміналу ДП «МТП «Чорноморськ». Робота консультантів буде профінансована Глобальним інфраструктурним фондом (Global Infrastructure Facility — GIF).

Поділитися...