Останні новини

Останні новини

P&O Maritime Ukraine направили два буксири до Одеського порту для виконання буксирних робіт

P&O Maritime Ukraine направили два буксири до Одеського порту для виконання буксирних робіт

Як повідомляє офіційна сотрінка компанії P&O Maritime Ukraine в мережі facebook 16 травня, два буксири P&OMaritime Ukraine – P&O STAR і P&O BALQIS – вийшли з порту «Південний» і відправилися в Одеський порт для виконання буксирних робіт за заявками клієнтів.

«Обов’язкові постанови і Звод звичаїв Одеського порту виконані. 15 травня ми відправили Адміністрації Одеського порту всі необхідні повідомлення і заявки, сплатили портові збори. Наші судна включені в план швартових операцій Одеського порту»,
— зазначається у повідомленні.

Крім того, стало стало відомо, що компанія отримала від Адміністрації Одеського порту підтвердження того, що буксири P&O Maritime Ukraine будуть поставлені до причалу Одеського порту при виконанні всіх вищевказаних формальностей.

В компанії впевнені, що усі необхідні формальності ними дотримані, що дозволяє безперешкодно увійти до Одеського порту та ошвартуватися до причалу.

Також в компанії заявили, що оперативно будуть надавати інформацію про перебіг подій.

Нагадаємо, що у квітні 2019 року буксири P&O Maritime Ukraine не були допущені до швартування контейнеровоза MV«SEDEF» за заявкою морського агента «Формаг Груп» в Одеському морському порту. Після п’яти годин простою агент був змушений передати заявку інший буксирного компанії. ДП «АМПУ» офіційно пояснило цю ситуацію несвоєчасним поданням заявки P&O Maritime Ukraine і внаслідок цього – невключенням компанії в план швартових робіт.

Одеський порт буде вже третім морським портом України, в якому буде працювати представник найбільшого світового оператора, після морських портів «Південний» і «Чорноморськ». Для роботи в акваторії порту укладені договори з провідними світовими судноплавними компаніями.

P&O Maritime — глобальний оператор портових послуг, створений у Великобритании в 1834 году. Компанія надає різноманітні портові послуги в усьому світі. Має у своєму розпорядженні власний флот з буксірів, швартових судів, науково-дослідніх суден, пасажирських и круїзніх лайнерів. У 2006 году компанію придбав світовий оператор DP World.

Поділитися...

Add comment