Останні новини

Останні новини

Отримано відповідь МЗС щодо теперішнього стану капітана судна «AVANT GARDE»

Отримано відповідь МЗС щодо теперішнього стану капітана судна «AVANT GARDE»

На адресу Морської палати України надійшла відповідь МЗС щодо справи капітана судна «Avant Garde» Гаврилова Геннадія Івановича, який останні 4 роки перебуває під слідством у Шрі Ланці без представлення жодних звинувачень.

Український громадянин Геннадій Гаврилов – капітан ланкійського судна “Avant Garde”, був затриманий поліцією Шрі Ланки 06.10.2015 та підозрюється судом м. Галлє з 24.06.2016 у нелегальному ввезенні зброї та набоїв на територію Шрі Ланки.

Як значиться у листі дипустанови після зміни керівництва країни справа Г. Гаврилова мала перспективи до позитивного врегулювання, про що свідчила певна активізація у судових засіданнях, однак, у зв’язку з пандемією COVID-19 наразі розгляд питання фактично припинений. Чергове засідання у справі було вкотре перенесено на вересень 2020 року.

Нагадаємо, що Громадянин України Геннадій Гаврилов брав участь у діяльності ланкійської державної компанії, яка була спрямована проти піратських нападів на торгові судна. Його професійна діяльність, як капітана судна, здійснювалася на законних підставах без жодних злочинних дій і загроз по відношенню до ланкійської і міжнародної громадської безпеки, але разом з тим він потерпає наразі від безпідставного затягування судового процесу та упередженого слідства у Шрі Ланці.

Повну відповідь МЗС можна завантажити тут

Поділитися...