Останні новини

Останні новини

Операторів Миколаївського порту можуть позбавити доступу до інфраструктури

Операторів Миколаївського порту можуть позбавити доступу до інфраструктури

Компанія ТОВ «Наваль логістик» має намір побудувати новий під’їзну колію по станції «Миколаїв-Вантажний» в Миколаївському морському торговому порту через що робота операторів порту може бути паралізована. Про це повідомляють Порти України

Під’їзні шляхи Миколаївського порту по станції «Миколаїв-Вантажний» – це основний напрямок, по якому надходять вантажі в порт. Максимально по під’їзній колії може проходити 535 вагонів на добу. Такий обсяг ледь задовольняє зростаючі потреби стивидоров, що працюють в порту.

Якщо компанія «Наваль логістик» реалізує свій проект, то її під’їзну колію буде прокладений поперек під’їзних шляхів Миколаївського МТП. Це призведе до простою складів, які будуть слідувати в порт, щоб пропустити склади компанії «Наваль логістик». Так, згідно з розрахунками залізничників, для завантаження і подачі одного складу необхідно 30 хв., Стільки ж часу необхідно і для розвантаження, прибирання вагонів. В цілому, затримка за часом для складів на під’їзних шляхах Миколаївського порту може досягти 3-х годин на добу.

В кінцевому підсумку здійснення планів будівництва компанії «Наваль логістик» призведе до:

  • зменшення вантажопотоку,
  • зниження доходів стивидоров,
  • скорочення доходів АМПУ,
  • податкових надходжень і так далі.
  • Крім цього, ситуація створить вкрай несприятливі умови для залучення інвестицій в Миколаївський МТП в майбутньому.

Представники АМПУ і Міністерства інфраструктури України вже висловили стурбованість з цього приводу.

Поділитися...

Add comment