Останні новини

Останні новини

Окупанти у Бердянську “віджали” припортовий елеватор для крадіжки зерна

Окупанти у Бердянську “віджали” припортовий елеватор для крадіжки зерна

Російські окупанти продовжують шукати схеми вивезення зерна з окупованих районів Запорізької області. Про це повідомляє Головне розвідувальне управління Міністерства оборони України 11 липня.

Місцевий колаборант Євгеній Балицький очолив так звану “Державну унітарну компанію”, яка займається формуванням ціни на зернові культури та їх продаж. Для вивезення зерна окупанти захопили низку об’єктів, які належать українському бізнесу.

“Для створення дієвої інфраструктури вивезення зерна, колаборанти «націоналізували» (захопили) припортовий елеватор підприємства «Нова хортиця» у Бердянську, завантажувальний комплекс підприємства «Аскет Шиппінг» у порту Бердянськ, елеватори підприємств «Кернел», «Оптімус» та інших зернотрейдерів”, – йдетья в повидомленні ГУР.

«ГУК» встановлені закупівельні ціни на сільгосппродукцію: пшениця фуражна – 6000,00 рос.руб., пшениця продовольча – 9000,00 рос.руб., ячмінь – 7000,00 рос.руб. за 1 тону. Сільгоспвиробників така ціна категорично не влаштовує, тож вони намагаються не продавати врожай, а зберігати його в сховища. За відсутності вільних сховищ – в інших, не пристосованих для цього приміщеннях або навіть на відкритих майданчиках.

Перше судно під завантаження має прибути 10 липня. 17 липня очікується прибуття судна «ZHIBEK ZHOLY», яке вже вивозило крадене зерно з Бердянська.

З метою додатково тиску на місцеве населення Євген Балицький заявив, що жителі можуть бути поділені на тих хто підтримує РФ та залишаться у своїх домівках, та інших, які мають виїхати з території регіону.

Поділитися...