Останні новини

Останні новини

Окупанти намагаються вивезти метал з Маріупольського порту судном із санкційного списку

Окупанти намагаються вивезти метал з Маріупольського порту судном із санкційного списку

До Маріупольського морського порту увійшло російське судно RM3, яке перебуває у санаційному списку за те, що попри заборону неодноразово заходило до закритих українських портів в окупованому Росією Криму. 

Про це повідомив керівник проекту Інституту Чорноморських стратегічних досліджень, головний редактор BlackSeaNews Андрій Клименко.

«Хто б сумнівався. Першим до порту окупованого Маріуполя увійшло 40-річне російське, судно — давній порушник кримських санкцій. Звичайно, передавач системи АІS — вимкнено. Тепер повезе вкрадений український метал до Ростова, а там його або використають у РФ, або поміняють документи та на експорт», — написав Клименко на своїй сторинці у Facebook.

Судно для перевезення генеральних вантажів RM3 належить до класу суден «річка-море» і має дедвейт 3,2 тис. тонн. Власником судна є компанія River Sea Management (Ростов-на-Дону, Росія).

Раніше директор ДП «Маріупольський морський торговельний порт» Ігор Барський заявив, що російські окупанти намагаються частково відновлювати порт в окупованому Маріуполі, на території якого перебувають зерно та український метал вартістю понад $170 млн, що сигналізує про намір ворога вивозити крадене українське майно.
 

Поділитися...