Останні новини

Останні новини

Однією з версій загибелі Олексія Вадатурського є умисне вбивство

Однією з версій загибелі Олексія Вадатурського є умисне вбивство

Однією з версій слідства у справі про загибель внаслідок ворожого обстрілу в Миколаєві генерального директора ТОВ СП «Нібулон» Олексія Вадатурського та його родини є умисне вбивство. Про це заявив генеральний прокурор Андрій Костін, повідомляє прес-служба Офісу генпрокурора.

Зараз справді одна з версій — це цілеспрямоване вбивство пана Вадатурського та його родини. Це одна з версій, яка зараз опрацьовується”, — сказав Костін.

Він поінформував, що за фактом одного із найжорстокіших обстрілів Миколаївщини, який в неділю здійснили російські окупаційні війська, Миколаївська обласна прокуратура невідкладно розпочала досудове розслідування за фактом порушення законів і звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 КК України).

Генпрокурор також повідомив, що вже проведено значний обсяг слідчих та процесуальних дій. Зокрема, проведено огляд місця події із залученням вибухотехніків, призначено низку експертиз, допитано понад 50 осіб.

Щойно з’явиться більше інформації, Офіс генпрокурора її оприлюднить, якщо це не заважатиме подальшому розслідуванню, запевнив він.

Герой України, генеральний директор ТОВ СП «Нібулон» Олексій Вадатурський та його дружина Раїса Вадатурська загинули внаслідок ворожого обстрілу міста Миколаєва у неділю, 31 липня.

Поділитися...