Останні новини

Останні новини

Одеський контейнерний термінал (HHLA-CTO) створить контейнерний маршрут Одеса-Трієст

Одеський контейнерний термінал (HHLA-CTO) створить контейнерний маршрут Одеса-Трієст

Німецька компанія Hamburger Hafen und Logistik AG (HHLA), яка керує Одеським контейнерним терміналом (КТО) та двома інтермодальними логістичними компаніями в Україні, організує контейнерний маршрут Одеса-Трієст, повідомив керуючий директор HHLA International GmbH Філіп Джозеф Свенс. Про це поідомляє Інтерфакс-Україна.

Зараз ми створюємо ланцюжок, який зв’язує Одесу та Трієст… і намагаємося керувати якомога більшою кількістю поїздів”, – сказав він на організованому Європейською бізнес асоціацією обговоренні ведення бізнесу в умовах війни в Україні.

Свенс зазначив, що Україна вже стикається з нестачею залізничних платформ та небажанням судноплавних ліній відправляти контейнери назад до України. “Так що поки що це трохи односторонній маршрут”, – констатував керуючий директор.

Коментуючи ситуацію на терміналі, він повідомив, що той був закритий на вимогу влади на початку війни і на ньому здійснюється лише обмежений набір операцій з доставки та приймання контейнерів, оскільки росія, як і раніше, перешкоджають будь-якому руху суден у Чорному морі.

Керуючий директор HHLA International GmbH додав, що проводиться технічне обслуговування всього наявного обладнання, тому все в робочому стані і термінал готовий буде швидко відновити роботу, якщо з’явиться така можливість.

Поділитися...