Останні новини

Останні новини

Одеська райадміністрація намагається вилучити авто «Рисоіл Терміналу» для «потреб фронту»

Одеська райадміністрація намагається вилучити авто «Рисоіл Терміналу» для «потреб фронту»

В компанії “Рісоіл” висловила сподівання, що за рішенням вилучити не пристосовані для військових потреб автомобілі стоїть лише непорозуміння, і звернулася до Одеської ОРВА з проханням надати роз’яснення.

Одеська районна військова адміністрація має намір вилучити на потреби військових три бензинових авто, які роками використовували працівники ТОВ «СП Рисоіл Термінал» у морському порту Чорноморськ.

Як повідомила прес-служба Risoil, відповідний лист-повідомлення надійшов підприємству за підписом начальника ОРВА Юрія Крука.

Вважаємо своїм обов’язком надати публічну відповідь та ще раз нагадати, що саме військові чекають на позиціях. Фронту гостро потрібні пікапи, які від початку повномасштабного вторгнення Росії ми закуповуємо та передаємо бригадам десятками. Відправляти їм старі легкові авто, що працюють на бензині та навряд чи витримають «подорож» навіть в один бік — це знущання”, — зазначили в Risoil.

На всіх інших світлинах — передані нами авто, параметри яких узгоджуємо з військовими безпосередньо. Те, що дійсно здатне допомогти успішно бити ворога!”, — наголосили в Risoil.

Поділитися...