Останні новини

Останні новини

Новий зерновий термінал «Бруклін-Київ» готовий розпочати роботу у тестовому режимі

Новий зерновий термінал «Бруклін-Київ» готовий розпочати роботу у тестовому режимі

В Одеському морському порту завершується підготовка до прийому та завантаження у тестовому режимі нового причалу №35 (за будівельною нумерацією №1-з) та зерноперевантажувального комплексу (ЗПК) пропускною спроможністю 4,5 млн тонн вантажів на Андросівському молу. Про це повідомляють Порти Украіїни.

4 листопада об’єкт проінспектував міністр інфраструктури Олександр Кубраков. У виїзній нараді також взяли участь заступник міністра Юрій Васьков, голова Одеської обласної державної адміністрації Сергій Гриневецький, в.о. голови ДП «АМПУ» Олександр Голодницький, начальник адміністрації Одеського порту Максим Лапай та представник компанії-інвестора будівництва ЗПК, президент ТОВ «Бруклін-Київ» Юрій Губанков.

Як доповів Голодницький, на даний момент причал №35 Андросовського молу вже отримав усі державні сертифікати та дозволи, що засвідчують відповідність об’єкту встановленим будівельним стандартам та вимогам безпеки судноплавства.

Бруклін-Київ планує найближчим часом провести постановку невеликих суден для їх завантаження в тестовому режимі. Після кількох безпечних тестових операцій комплекс розпочне роботу у постійній експлуатації.

Поділитися...