Останні новини

Останні новини

Навігацію на Дніпрі продовжено до середини січня

Навігацію на Дніпрі продовжено до середини січня

Сезон річкової навігації на всіх судноплавних шлюзах річки Дніпро продовжений до 15 січня 2021 року.

Як повідомляє сайт «Порти України», про це ідеться у наказі Державної служби морського та річкового транспорту (Морської адміністрації) №321 від 28 грудня.

Спочатку планувалося, що навігація на Київському та Канівському шлюзах в сезоні 2020 року припиниться 15 листопада, на Кременчуцькому і Дніпродзержинському — 22 листопада, на Каховському шлюзі — 5 грудня, в Запорізькому районі гідротехнічних споруд (РГС) — 4 грудня. Пізніше Морська адміністрація змістила закінчення судноплавного сезону на верхній половині Дніпра до 1 грудня, потім — продовжила його на всіх шлюзах до кінця грудня.

На початку листопада Європейська Бізнес Асоціація (ЄБА) звернулася до міністра інфраструктури Владислава Криклія і керівництва Морської адміністрації з проханням переглянути та продовжити терміни закриття навігації на судноплавних гідротехнічних спорудах річки Дніпро.

Криклій неодноразово заявляв, що в планах Мінінфраструктури — здійснювати навігацію на Дніпрі протягом усього року, якщо цьому будуть сприяти погодні умови.

Поділитися...
EN DE UK