Останні новини

Останні новини

НАДС фіналізувало кандидатури керівника Морської адміністрації

НАДС фіналізувало кандидатури керівника Морської адміністрації

Національне агентство держслужби (НАДС) визначило трійку фіналістів кадрового конкурсу на посаду голови Державної служби морського та річкового транспорту (Морської адміністрації). Про це повідомив в Facebook один з претендентів на посаду — Ілля Тихонов, передає сайт «Порти України».

Трійка лідерів рейтингу виглядає наступним чином:

  • Ілля Тихонов — 11,87 бала.
  • Дмитро Баринов — 11,1 бала.
  • Сергій Захарін — 10,8 бала.

Кандидатури фіналістів будуть внесені на розгляд суб’єкта призначення — Міністерства інфраструктури.

Тихонов повідомив також, що на розгляд МІУ за підсумками співбесіди в НАДС будуть внесені дві кандидатури на посаду першого заступника голови Морської адміністрації — його і Олексія Александрова.

У квітні 2021 року Кабінет міністрів оголосив новий кадровий конкурс на посаду голови Морської адміністрації. В кадровому конкурсі взяли участь 19 кандидатів. До співбесіди, яка відбулася в НАДС, були допущені 9 кандидатів.

У квітні 2020 року Кабінет міністрів через пандемію коронавірусної інфекції COVID-19 зупинив кадровий конкурс на посаду голови Морської адміністрації, оголошений в березні того ж року.

Проведений в 2019 році перший відкритий конкурс на посаду голови Морської адміністрації, на якому найкращий результат показав Іван Ніякий, був визнаний таким, щоне відбувся. «Є питання до біографії кандидатів та прозорості їх намірів очолити Морську адміністрацію», — пояснив тоді міністр інфраструктури Владислав Криклій. Оголошений 27 грудня 2019 року повторний кадровий конкурс також не призвів до призначення голови Морської адміністрації.

На сьогодні обов’язки голови Морської адміністрації виконує перший заступник голови Андрій Глазков, призначений на цю посаду у жовтні 2020 року.

Поділитися...